Makyajlı 2021 Nissan Navara karşınızda

Makyajlı 2021 Nissan Navara karşınızda
  • Genel
  • 6 Kasım 2020 09:51


Nissan’ın başarılı modellerinden olan Navara makyajlandı. Segmentinde iddialı olan modellerden olan Navara, makyaj ile birlikte bu iddiasını korumaya devam edecek gibi görünüyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Nissan-Navara-2021-3-1.jpg

Makyajlı Nissan Navara’nın yeniliklerine baktığımızda, farların değiştiğini çok net bir şekilde görebiliyorsunuz. LED olarak artık alınabilen farlar, özellikle gece sürüşlerinde size fazlasıyla yardımcı olacak. Akabinde makyajlı Nissan Navara’da tamponlar da değişmiş. Ön ızgara ve sis farlarının da makyajla birlikte değiştiğinin de altını çizmek gerek. Makyajlı Nissan Navara’nın arka bölümünde ise stoplar değişti. Buna ek olarak bagaj kapağının da formunda önemli değişim gerçekleşti. Arka barlar da istenildiği takdirde araca entegre olabiliyor.  

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Nissan-Navara-2021-8-4.jpg

Makyajlı Nissan Navara’da güvenlik donanımları nasıl?

Makyahlı Navara’da güvenlik donanımları da ön planda. Akıllı ön çarpışma uyarı sistemi, Acil durum fren sistemi bunlardan sadece bir kaçı. Bunun yanında yine 360 derece kamera sistemi otomobilde yerini almış durumda. Bu sistem özellikle makyajlı Navara’ya arazide de yardımcı oluyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Nissan-Navara-2021-26-2.jpg

Makyajlı Navara’nın kokpitinde ne yenilikler var?

Makyajlı Nissan Navara’nın kokpiti de yenilendi. İlk etapta yenilik olarak ilk dikkat çeken detay, direksiyon simidi oluyor. Artık daha modern görünen direksiyon, güncel Nissan Qashqai’den tanıdık. Ek olarak orta konsoldaki bilgi ve eğlence ekranı da güncellenmiş olarak geliyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Nissan-Navara-2021-10.jpg

2021 Nissan Navara’da Performans nasıl?

Makyajlı Nissan Navara’da eski versiyon ile aynı olan 2.3 litrelik dizel makine yer alıyor. Bu motor 190 Hp güç ve 450 Nm tork değerine sahip. Akabinde modelin taşıma kapasitesi 1.2 ton seviyesine kadar çekilmiş ve model 3500 kg seviyesine kadar yük çekebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ