MERCEDES-BENZ TÜRK’TEN “SIFIR GİBİ MOTOR”

MERCEDES-BENZ TÜRK’TEN “SIFIR GİBİ MOTOR”

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyonlarında kullandığı OM457 seri motorlarını Mercedes-Benz Türk tesislerinde bulunan Motor Yenileme Merkezi’nde yenileyerek müşterilerinin hizmetine sunuyor.


Mercedes-Benz Türk, piyasada uzman olmayan kişilerce yapılan onarımlardan farklılaşarak, kullanıcılarına performansı ve kaliteyi garanti altına alan ürünlere uygun fiyatlar ile erişebilecekleri servis hizmetlerini vermeyi hedefliyor. Şirket bu amaç ile her geçen gün servis hizmetlerindeki ürün gamına, yeni ürünler ilave ediyor. Mercedes-Benz Türk, kullanıcıların performans ve kalite anlamında en yüksek seviyede hizmet edecek bir ürün olan “Reman Motorları” 2014 yılında tanıttı. Reman motorlar, Mercedes-Benz Mannheim Motor Yenileme Fabrikası’nda yenilenerek ülkemizde uygun fiyatla satışa çıkarıldı ve kullanıcılardan tam not aldı. Mercedes-Benz Türk, motor yenileme işlemini şimdi kendi tesisleri içerisinde kurulan Motor Yenileme Merkezi’nde yapmaya başladı. Almanya’da konu ile ilgili eğitim görmüş uzman kadro tarafından yapılan motor yenileme süreci, motorun parçalara ayrılmasıyla başlayarak, her bir parçanın spesifikasyonlara uygun test edilmesi ve akabinde hasarlı parçaların sıfır orijinal parçalarla değişimi ile tamamlanıyor. Bu sebeple “Sıfır Gibi Motor” adı verilen ürünün, orijinal ve yeni parçalar ile uzman ekip tarafından yenileniyor ve Mercedes-Benz Türk’ün 1 yıl sınırsız km yedek parça ve işçilik garantisi altında.

Orijinal ve yeni parçalar

Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Müşteri Hizmetleri Bölüm Müdürü Can Balaban şunları ifade etti: “Mercedes-Benz Türk Müşteri Hizmetleri olarak da her zaman müşterilerimize yönelik servis ve hizmetlerimizi çok önemsiyor ve bu doğrultuda her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızdan biri “Sıfır Gibi Motor” ismini verdiğimiz ve gurur duyduğumuz yeni ürünümüz. OM457 motorlara sahip olan Mercedes-Benz kamyon ve otobüs müşterilerimize cazip koşullarla Mercedes-Benz Türk Hadımköy tesislerimizde bulunan Motor Yenileme Merkezi’nde yenilenen motora sahip olma fırsatı sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından orijinal ve yeni parçalarla, uygun fiyata yenilenen sıfır kalitesinde motorlar ile müşterilerimizle olan beraberliğimizi daha uzun yıllar ve yollarda kenetliyoruz. Uygun fiyatlı “Sıfır Gibi Motor” ürünlerimizi kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl orijinal sınırsız yedek parça ve işçilik garantisi ile ve 24 ay yüzde 0 faiz finansman desteğiyle müşterilerimize sunuyoruz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ