SAMPA 30. Yaşını Automechanika İstanbul’da Kutladı

SAMPA 30. Yaşını Automechanika İstanbul’da Kutladı
  • Genel
  • 24 Mayıs 2024 15:03
  • A+
    A-

Ağır vasıta yedek parça endüstrisinde Türkiye’yi küresel pazarda temsil eden SAMPA, 30. yaşını Automechanika İstanbul etkinliğinde kutladı. 1994’te bir torna tezgâhında başlayan başarı öyküsü, 30.yıl dönümünü sektör temsilcileri ile iş ortaklarının katıldığı gala yemeğiyle taçlandırdı.

SAMPA Otomotiv sektörünün satış sonrası hizmetler alanındaki önemli etkinliklerinden olan Automechanika İstanbul’da bu yıl da yer aldı. İleri teknolojiyle üretilen son SAMPA ürünleri geniş kitlelere ulaşırken yeni iş birliklerine de kapı aralandı. Sektörün geleceğini şekillendirecek görüş alışverişlerinin yapıldığı SAMPA standı ise 30. Yıla özel tasarımıyla ön plana çıktı.

TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte ziyaretçileri üst düzey yöneticiler bizzat karşıladı. Çok sayıda yabancı konuğun ziyaret ettiği SAMPA standında İspanya’dan Singapur’a uzanan geniş bir coğrafyadan gelen SAMPA yöneticileri ise şirketin küresel kimliğini temsil etti. SAMPA’nın 30. yılı onuruna verilen ve Enbe Orkestrası’nın sahne aldığı gala yemeğinde ise sektör temsilcileri, tedarikçiler ve iş ortakları bir araya geldi.

REKLAM ALANI

SAMPA Yönetim Başkanı ve CEO’su Tarık Altuncu burada yaptığı konuşmada 30 yıllık serüveni şu sözlerle özetledi: “30 yılda aldığımız mesafenin sonunda SAMPA; 11 fabrika, alanında uzman AR-GE ekibi, beş kıtada yer alan 25 ofis ve lojistik merkezi ile ağır vasıta yedek parça endüstrisinde büyük bir oyuncu olmayı başardı. Yurt dışında satın alarak bünyemize kattığımız şirketlerle birlikte, bu yolculuğun artık küresel liderlik yolunda ilerlemesinden gurur duyuyorum. Bu ortak başarıda bütün yöneticilerimizin, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin katkısı var. Bu nedenle, aynı zamanda büyük bir sorumluluğu da omuzlarımızda taşıyoruz. Bu sorumlulukla ve inovasyon odaklı yaklaşımımızla önümüzdeki 30 yılı şekillendirmek için sabırsızlanıyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ