SCANIA’DAN MOTOR PARÇALARINDA AVANTAJLI KAMPANYA

SCANIA’DAN MOTOR PARÇALARINDA AVANTAJLI KAMPANYA

Scania, Türkiye genelinde toplam 20 Yetkili Servis noktasında geçerli olan orijinal motor parçaları indirim kampanyası ile müşterilerine satış sonrası hizmetlerde büyük avantajlar sağlıyor…

Scania motorlarda kullanılan ve motor yenileme işlemlerinde toplam parça maliyetinin büyük bölümünü oluşturan parçalarda yüzde 40’a varan oranlarda indirime gidiyor.

Motor yenilemelerinin toplam maliyetinde en yüksek paya sahip, Piston-Gömlek-Segman tamir takımı, Supap ve Supap tamir takımlarında gerçekleştirilen indirimler sayesinde, Scania müşterileri artık çok daha uygun fiyata motorlarını yenileyerek ilk günkü performansa sahip olabilecekler.

REKLAM ALANI

?????????

Yedek parça avantajları motor parçaları ile sınırlı kalmıyor

Scania, motor parçalarının yanı sıra güvenlik ve konfor parçalarında da indirim yapıyor. Özellikle kış aylarında daha güvenli ve konforlu sürüş için fren balatası ve fren diski ile kabin körüğü parçalarında müşterilerine yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor.

“Orijinal Parça Yatırımı Korur” sloganı ile başlatılan “Dinamik ve Rekabetçi Parça Fiyatlandırma” politikası kapsamında şimdiye kadar 1.000’den fazla parça, çok daha uygun fiyatlarla Scania sahiplerine ulaşıyor.

30 Nisan 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanyalar ile Scania Yetkili Servislerinde üstün servis kalitesiyle yapılan işlemler sayesinde, Scania araç sahipleri çok daha güvenli ve konforlu bir şekilde yollarına devam ediyor.

?????????

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ