Ticarete Japon Desteği

Ticarete Japon Desteği

Hafif ticaride minivan seçeneklerinin Japoncası olarak ortaya çıkan Toyota Proace City, kullanışlığıyla öne çıkıyor. Peki, kapalı kasa seçeneği ile ne kadar mantıklı?

Hafif ticari araçlar gerek tasarımı, gerekse de çözüm odaklı yapılarıyla son dönemin dikkat çeken modellerinden. Uzun bir süre sonra hafif ticari araç segmentinde yeniden boy göstermeye başlayan Toyota Proace City ile dikkat çekiyor. PSA ortaklığıyla ortaya çıkan ürün Berlingo modelinin kardeşi olarak yola çıkıyor. Test konuğumuz olan model ise kapalı kasa diye tabir edilen Cargo modeli. Sade tasarımıyla dikkat çeken model arkada yer alan çift kapaklı yapısıyla özellikle yükleme konusunda büyük avantaj sağlıyor. Çift kapaklı arka camlara işlevsellik desteği veren ise yan sürgülü kapılar.

SADE KOKPİT

Modelin ön kokpiti arka alan ile ayrı tasarlanmış. Bu sayede arkadaki yüklerin ses yalıtımı başarı ile sağlanmış. Binek versiyona göre daha sade tutulan bu alan da işlevsellik hakim. Bolca saklama alanı sunulan model, yüksekte konumlandırılmış vites koluyla dikkat çekiyor. Buna ek olarak kokpitin üst bölümünde sunulan alanlarla işlevselliği daha da ileri taşımış.

GENİŞ YÜKLEME HACMİ

Model arka bölümde geniş yükleme hacmi sunuyor. Bu alana 2 adet Euro palet rahat şekilde sığabiliyor. Yüksek taşıma kapasitesi ve 4.4 m³’e kadar taşıma alanı ile en büyük kutulardan en ağır yüklere kadar gerek günlük hayatınızda, gerek iş hayatınızda, her türlü taşıma ihtiyacınızı karşılayacak donanıma sahip. şinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Proace City Cargo, kompakt ve akıllı tasarımı sayesinde taşıma ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezi olacak. Her iki tarafa da açılabilen arka kapılar ve iki tarafta bulunan sürgülü yan kapılar sayesinde aracınız her zaman göreve hazır. Yük kapasitesi ve uzunluğu, Akıllı Kargo* özeliği ile kolayca arttırılabilir. Bu sayede toplam yük uzunluğuna 1,3 metre, kargo kapasitesine ise 0,4 m³ eklenebilir.

HANGİ MOTOR İLE GELİYOR?

Modelde tek motor seçeneği yer alıyor. 1.5 litrelik dizel motor sadece 5 ileri manuel şanzıman ile kombine edilmiş. 100 Hp güç üreten model, 4.1 litrelik düşük yakıt tüketim değerine sahip. 0-100 hızlanmasını 11.5 saniyede tamamlayan model Vision ve Dream olmak üzere 2 farklı donanımla da satın alınabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ