Toksuzlar Transport’a 30 adet çekici teslim edildi

Toksuzlar Transport’a 30 adet çekici teslim edildi

Mercedes-Benz Türk’ün ikinci el kamyon alanındaki markası TruckStore tarafından, Toksuzlar Transport’a 30 adet Mercedes-Benz Actros 1841 LSnRL çekici teslimatı yapıldı.

Kurulduğu 1994 yılından günümüze 0 km ve ikinci el ticari araç alımları kapsamında Mercedes-Benz Türk ile aralıksız iş ortaklığını sürdüren Toksuzlar Transport, filosuna 30 adet 2015 model Mercedes-Benz Actros 1841 LSnRL çekici ekledi. Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde bulunan TruckStore tesislerinde gerçekleştirilen teslimat töreninde araçlar; Mercedes-Benz Türk ikinci el Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Daphne Özensel ile TruckStore Grup Müdürü Kıvanç Aydilek ve Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gelecek Otomotiv Erzurum yetkilileri tarafından Toksuzlar Transport Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Toksöz’e teslim edildi. Araç alımlarında Mercedes-Benz Türk’ü tercih eden Toksuzlar Transport, yeni yatırımları kapsamında satın aldıkları çekicileri uluslararası yük taşımacılığı alanında kullanacak.

ARAÇ PARKI 110 ADETE ÇIKTI

Şirket, tamamı Mercedes-Benz marka araçlardan oluşan araç parkını bu alımlarıyla birlikte toplam 110 adede çıkardı. Mercedes-Benz Türk İkinci El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Daphne Özensel “2009 yılında 2.El kamyon pazarına TruckStore, otobüs pazarına ise BusStore markalarımızla girdiğimiz konseptimizde gurur ve başarılarla dolu 10 yılı geride bıraktık. Ticari araç sektöründe başlattığımız ‘2.Elde 0 km gibi’ imkânları sunduğumuz bu yapıda, liderlik pozisyonumuzu koruyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlı satış, ekspertiz, kişiye özel kredilendirme seçeneklerimiz ve gelişmiş servis ağımız sayesinde gücümüze güç katıyoruz” dedi.

1994’TEN BERİ İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ

Özensel “10 yıllık sürede, 16 bin kamyon ve yaklaşık 4 bin adet otobüsten oluşan ikinci el satışı portföyümüze Toksuzlar Transport’u da eklemekten büyük mutluluk duyuyoruz. 1994’ten günümüze aralıksız işbirliğimizi sürdürdüğümüz Toksuzlar Transport’a, 0 km araç alımlarında sağladığımız hizmetleri, 2.El’de de sunarak TruckStore markamızın avantajlarını yaşatıyoruz. Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz 30 adet Mercedes-Benz Actros 1841 LSnRL çekicimizin kendilerine hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ