MAN 2019’da Pazar Pozisyonunu Korudu

MAN 2019’da Pazar Pozisyonunu Korudu
  • Genel
  • 11 Aralık 2019 17:57

Türkiye otobüs pazarında MAN ve NEOPLAN markalı seyahat otobüsleri, pazar payını korudu.

Liderlik Gelenekselleşti

MAN Lion’s Coach ve NEOPLAN Tourliner 2 aks 13 metre versiyonları, seçkin firmaların öncelikle tercihi olmaya devam ediyor. 2019 yılında da Türkiye pazarında satılan seyahat otobüslerinin tamamı 2 aks 13 metre ve 2+1 VIP koltuklarla gerçekleşti.

MAN, üstün özellikler ve ileri teknolojilerle donattığı araçları ile kamyon pazarında payını korumayı başardı, ithal kamyon pazarındaki geleneksel liderliğini bu yılda sürdürdü.

MAN kamyonları, Euro 6D normlu ve daha yüksek motor gücü ile daha az yakıt tüketen, ileri teknolojiye sahip araçlarıyla 2020 yılında da pazarda öne çıkacak. MAN, uluslararası nakliyat segmentindeki pazar payını son iki yılda ikiye katladı.

MAN TopUsed, portföyüne hafif ticari araçları da dahil ederek gelişimine devam ediyor. 2013 yılında iki personel ile kurulan ve bugün 6 şubeye ulaşan TopUsed yeni şubeler de açacak.

Satış Sonrası Hizmetler’de 48 ay ve 1.2 milyon km’yi aşan garantili bakım paketleri sunuluyor. Müşteriler, sunulan garanti ve bakım, onarım paketleri ile araçlarının teknik veya finansal risklerini MAN’a devredebiliyorlar.

MAN Satış Sonrası Hizmetler, tüm dünyadan büyük veriyi topluyor, analiz ediyor, müşterilerimiz için kullanıyor. MAN’ın ürün gamına 2019 yılında eklenen MAN TGE, nitelikleriyle hafif ticari araçların premium markaları arasındaki yerini aldı.

Müşterilerden büyük beğeni alan MAN TGE, 2020 yılında Roadshow’a çıkarak, tanıtım için müşterinin ayağına gidecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ